Wynajem studiów

SZKOŁA GOTOWANIA

Na blisko 900 m2 przestrzeni dzieje się magia. Gotujemy, biesiadujemy, kręcimy filmy, robimy sesje zdjęciowe, przygotowujemy konferencje i spotkania biznesowe. A wszystko to w niepowtarzalnych i unikatowych przestrzeniach zaprojektowanych specjalnie dla nas. Każda z sal wyróżnia się innym stylem, dzięki czemu możemy zaoferować wyjątkową różnorodność naszych powierzchni. Do tego wszystkiego ogromny parking w samym sercu mokotowskiego mordoru i towarzystwo niebanalnych restauracji.

Studio ISK

Wizytówka naszej szkoły, która zaskakuje i zachwyca absolutnie każdego. Czarno-brązowe wnętrze jest proste, ale niezwykle ciepłe i przyjemne. Nasi Gości przede wszystkim uwielbiają tu wspólnie gotować i cieszyć się swoim towarzystwem. Spędzać czas może tu łącznie do 35 osób, zasiadając we wnękowej kameralnej jadalni.

Instytut_Sztuki_Kulinarnej_kursy_gotowania_warsztaty_kulinarne_lekcje_gotowania_miejsce_img_1

Pracownia cukiernicza

Dopracowana, słodka i urokliwa pracownia to raj dla wielbicieli słodkości, wypieków i deserów. To tam kształcimy przyszłych cukierników, właścicieli cukierni i domowych piekarzy. Od syfonu poprzez kokilki, ranty, szpatułki, radełka, adaptery, tylki do profesjonalnych mikserów planetarnych.

Laboratorium

Kameralne studio, które szczególnie upodobały sobie ekipy filmowe. Krata, która zdobi jedną ze ścian to fantastyczne miejsce na własne dekoracje. W sali z powodzeniem urządzamy również warsztaty dla mniejszych grup, które cenią przytulność studia i jego wyjątkowy kulinarny charakter starego laboratorium.

Studio 200

Nasze największe studio mieszczące aż do 150 osób. To tutaj odbywają się największe eventy, konferencje, spotkania i targi. Loftowa przestrzeń daje wiele możliwości aranżacyjnych, a kameralny kącik z sofami, stylowymi fotelami i egzotycznymi roślinami stanowi ulubione miejsce naszych Gości.

Instytut_Sztuki_Kulinarnej_kursy_gotowania_warsztaty_kulinarne_lekcje_gotowania_separator_1_v2

Ogród

Miejski ogród w samym sercu mokotowskiego Mordoru. Wśród biurowców i wieżowców, zielone serce. Mamy tu ule, grille, ławki i stoły. Latem lubimy przygotowywać tu warsztaty na świeżym powietrzu i organizować wszelkiego rodzaju imprezy. Za każdym razem ciężko jest nam się pożegnać z sezonem.