Dla firm

Instytut_Sztuki_Kulinarnej_kursy_gotowania_warsztaty_kulinarne_lekcje_gotowania_img_dla_firm

spotkajmy się przy jedzeniu

nic nie integruje bardziej

niż wspólne gotowanie

Dla firm

Warsztaty kulinarne

Wspólne gotowanie to teambuilding, dobra zabawa i integracja – to realny wpływ na lepsze wyniki w pracy i fajny zgrany zespół.

Warsztaty online

Integracja przed ekranami komputerów? Robimy to dobrze! Wspólnie gotujemy tak by zużyć jak najmniejszą ilość sprzętów, a najwięcej czasu poświęcić na zabawę. Wszystkie produkty dostarczamy pod same drzwi. Pełna wygoda! Z celebrytami, animatorami i najlepszymi kucharzami – gotuj z nami.

Degustacje online

Jeżeli nie gotowanie to wyśmienita degustacja porównawcza win z gotowymi przekąskami wysokiej jakości. Wszystko dostarczymy pod same drzwi, by Twoi pracownicy mogli się zrelaksować w najlepszy sposób.

Zestawy prezentowe

Sztampowe kosze to nie my. Dbamy by nasze paczki były prawdziwą radością dla obdarowanych i były kompleksowe. Czyli poza oryginalnymi produktami do gotowania, wyselekcjonowane przepisy, z których ugotujecie najsmaczniejsze dania. Prezent kompletny!

pokazy i degustacje

Chefowie, sommelierzy i dietetycy, z którymi współpracujemy to przede wszystkim pasjonaci. Z niekrytą przyjemnością dzielą się swoją wiedzą. Zarezerwuj pokaz gotowania z gwiazdami lub degustację z topowym szefem kuchni.

Chefowie, sommelierzy i dietetycy, z którymi współpracujemy to przede wszystkim pasjonaci. Z niekrytą przyjemnością dzielą się swoją wiedzą. Zarezerwuj pokaz gotowania z gwiazdami lub degustację z topowym szefem kuchni.

cooking clash / master chef

Teambuilding poprzez rywalizację. Warsztaty w stylu Master Chef, gotowanie na czas, odkrywanie smaków z zamkniętymi oczami – to nie tylko zdrowa rywalizacja, ale przede wszystkim przełamanie lodów i genialna zabawa.

spotkania prasowe

Dziennikarze lubią eventy. A eventy lubią dobre jedzenie. Wspólne gotowanie prostych i pysznych dań, ścianka, gifty, wyjątkowe dedykowane punkty programu – ustal scenariusz z naszym zespołem kreatywnym. Kochamy wyzwania!

kuchnia w drodze

Nad morzem, w górach, w hotelu, w plenerze, na łodzi, w lesie – nie znamy ograniczeń! Zorganizujemy każdą formę spotkania w dowolnie wskazanym miejscu. Mobilny sprzęt i wieloletnie doświadczenie to klucz do sukcesu.

spotkania integracyjne z jedzeniem w tle

Bo nie zawsze musimy gotować. Zajęcia artystyczne, konferencje, spotkania rekrutacyjne, wykłady, sesje zdjęciowe – zrób to u nas, zapewnimy catering na najwyższym poziomie!

programy żywieniowe dla pracowników

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Zdrowe odżywianie jest niezwykle istotne dla funkcjonowania w pracy… tak tak, łatwo powiedzieć! Do tego trzeba jeszcze mieć czas i umiejętności:) Chyba, że wejdziesz w nasz program żywieniowy. Gotowe paczki z produktami i prostymi instrukcjami gotowania dostarczamy pod same drzwi. Raz w tygodniu widzimy się na live, gdzie pod okiem naszych motywacyjnych mistrzów kulinarnych uczymy świadomego żywienia. Nic prostszego!

wynajem studiów kulinarnych

Nasze wnętrza są w pełni dostosowane do przeprowadzenia wszelkiego rodzaju warsztatów kulinarnych. Studia wyposażone są w niezbędny sprzęt i akcesoria kuchenne. Posiadamy lodówki, piekarniki, przenośne kuchenki gazowe, drobny sprzęt AGD oraz pełną zastawę kuchenną. Posiadamy 4 studia kulinarne we własnym budynku parterowym na warszawskim Mokotowie i co najważniejsze dysponujemy dużą ilością miejsc parkingowych.

spotkania wigilijne

Warsztaty, gifty, fotograf, zabawa z DJem, barman, a nawet noclegi – Robimy to kompleksowo! U nas nabędziesz nowe umiejętności – nasi kucharze uczą gotować smacznie i z przyjemnością. Razem tworzymy coś wyjątkowego – odchodzimy od sztampy, powtarzalności i „odhaczenia” świątecznego spotkania. Na naszych eventach Goście zawsze świetnie się bawią i wspominają je przez długi czas.

zapytaj nas o ofertę

  Wskaż liczbę osób podczas spotkania lub określ widełki.  Co byście chcieli z nami ugotować? Wskaż preferowany rodzaj kuchni lub zdaj się na nasze rekomendacje.  Wskaż dogodny termin na spotkanie lub wybierzemy go wspólnie.  NASI KLIENCI

  Zaufali nam

  previous arrowprevious arrow
  Slide
  Instytut_Sztuki_Kulinarnej_kursy_gotowania_warsztaty_kulinarne_lekcje_gotowania_arrow_icon
  Slide
  Instytut_Sztuki_Kulinarnej_kursy_gotowania_warsztaty_kulinarne_lekcje_gotowania_arrow_icon
  next arrownext arrow