Studio ISK - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • STUDIO ISK

  Nasze główne studio kulinarne.

  Otwarta przestrzeń o industrialnym charakterze, zaprojektowana przez Ewę Irzykowską z myślą o ludziach lubiących wygodę i nietuzinkowy design. Tworząc to miejsce chcieliśmy zachować jak najwięcej z charakteru dawnej hali montażowej rowerów Romet, a jednocześnie stworzyć komfortową przestrzeń do realizacji naszych kursów i warsztatów kulinarnych oraz spotkań firmowych. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach, w Studio ISK pozostawiliśmy starą betonową posadzkę, która po wypolerowaniu jest pięknym, nowoczesnym wspomnieniem po dawnym magazynie. W wystroju wnętrza króluje nowoczesna płyta budowlana, która paradoksalnie nadaje mu ciepłego, domowego klimatu.

  Studio podzieliliśmy na dwie strefy:

  warsztatową – w której stworzyliśmy miejsce do pracy wyposażone w 7 nowoczesnych, mobilnych wysp kuchennych z dużymi, wygodnymi blatami. Na wyspach znajdują się  wszystkie utensylia niezbędne do wspólnego gotowania.

  oraz

  jadalną – kameralne miejsce z oddzielną linią stołów, zapewniające komfort osobom spędzającym czas przy wspólnym posiłku. Proste białe stoły na metalowych nóżkach, mające budzić skojarzenia z zakładową stołówką, ciekawie kontrastują z ręcznie wykonaną ścianą, do stworzenia której użyliśmy kolorowych tkanin z recyklingu.

  Szkoła gotowania nie może obyć się bez ultranowoczesnych technologii.

  W klasycznych oprawach zastosowaliśmy specjalistyczne świetlówki graficzne, cechujące się  jednym z najwyższych współczynników oddawania barw. Ich światło nie męczy wzroku nawet przy najbardziej wytężonej pracy.

  Charakterystyczne meble zaprojektowane przez Ewę Irzykowską zostały pokryte specjalnym materiałem  produkowanym przy użyciu nanotechnologii, który oprócz wzmocnionych właściwości antybakteryjnych, odporności na rozwój pleśni i doskonałych parametrów higienicznych jest niezwykle przyjemny w dotyku i estetyczny.

  Połączenie klasycznych i nowoczesnych materiałów, blisko 5m wysokości i ciemne kolory nadają wnętrzu mocnego wyrazu, który doceniają nie tylko uczestnicy warsztatów gotowania,  ale też osoby poszukujące wyjątkowych wnętrz do sesji zdjęciowych czy produkcji programów kulinarnych.

  Studio kulinarne ISK to 90m2 przestrzeni przygotowanej na przyjęcie do 35 gości.