Wynajmij studio - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • STUDIA KULINARNE

  Serdecznie zapraszamy do siedziby Instytutu Sztuki Kulinarnej na ul. Postępu 5, gdzie  w budynku Składu Bananów, na blisko 900 metrach znajdują się nasze 4 studia kulinarne.

  Na Postępu 5 dysponujemy pełną infrastrukturą do obsługi dużych i małych eventów. Nasze studia mają różne powierzchnie i charakter dzięki czemu możemy organizować  kameralne spotkani dla niedużych grup jak i rauty na ponad 200 osób.

  Do dyspozycji naszych gości oddajemy parking z 40 miejscami do parkowania.

  W budynku znajduje się 5 niezależnych toalet, które zostały wykończone w niepowtarzalnym surowym i naturalnym stylu. Jedna z nich jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się centralny zmywak i magazyn – podczas pracy w naszym studiu możecie w pełni skupić się na gotowaniu – zmywaniem zajmiemy się my!

  W sąsiednim budynku Czekolada, który należy do projektu Centrum Kulturalno Kulinarnego Postępu 5, znajdują się klimatyczne punkty gastronomiczne z kuchnią wietnamską, amerykańskimi burgerami oraz fantastyczną pizzą i innymi włoskimi przysmakami. Vis-à-vis Czekolady mieści się kolejny budynek wypełniony restauracjami takimi jak arabski Shisha Bar, włoskimi makaronami, ukraińskimi pierożkami czy wegańskim sushi.
  Urodziny, wieczór panieński czy kawalerski, baby shower, a może prywatne spotkanie – wynajmij jedno z naszych klimatycznych studiów.
  Szczegółowy opis naszych studiów znajdziecie Państwo po lewej stronie.
  Zapraszamy do kontaktu oraz oglądania naszych sal na żywo: info@instytut-sztuki-kulinarnej.pl