voucher zaproszenie na kurs kulinarny

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • VOUCHER NA KURS KULINARNY

  voucher na kurs kulinarny

  Wszyscy bardzo tęsknimy za Wami i naszymi warsztatami, dlatego kierowani duchem walki jak to mamy w zwyczaju, rozgrzewamy Wasze serca i wspieramy Was w tym trudnym okresie!
  Dbajcie o siebie i stosujcie do zaleceń, a już niedługo zgłodniali kulinarnych wrażeń, znów spotkamy się na kursach gotowania!Informujemy, że:
  – cały czas pracujemy dla Was! Wciąż chcemy obchodzić urodziny, rocznice i inne święta,  dlatego nasze vouchery możecie kupować online z 20% zniżką i wydłużoną datą ważności do 24 miesięcy. Wersja elektroniczna trafi na Waszego maila jeszcze tego samego dnia. Warto sprawić bliskim radość prezentem, na który warto poczekać. 🙂
  – jesteśmy dostępni dla Was online, na facebooku (Skład Bananów) oraz mailowo. W razie jakichkolwiek wątpliwości, potrzebnych porad, śmiało piszcie! Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.
  – w sklepie internetowym www.masala.com.pl cały czas możecie bez problemu zamówić produkty etniczne z dostawą do domu.W grupie siła! Myślcie o nas ciepło przygotowując w domu pyszne potrawy! Zdjęciami popisowych dań możecie się z nami dzielić na naszym Facebooku. 🙂
  *Bardzo prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby obdarowanej w uwagach zamówienia.
  • Cena:
   • 0,00 PLN

  Zapisz