praca w Instytucie Sztuki Kulinarnej

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

  • Zapisz się do naszego newslettera

  • 1. Starszy specjalista ds. organizacji i rozwoju szkoleń kulinarnych

    Opis Stanowiska:

    POŻAR W BURDELU!!! 30 Trenerów z całego świata, 15 asystentów, dziesiątki dostawców, klienci i kursanci dzwonią, piszą i zmieniają. Zamiast labraksa przywieźli doradę. Paczka z tylkami i ramekinami utknęła w Skarżysku Kamiennej, wyparzarka się zepsuła, asystent się rozchorował, za godzinę do sal wchodzą grupy, a na dokładkę zgubił się „ten taki teges”, co bez niego się nie da zrobić szkolenia.

    A Ty w samym środku tego wszystkiego.

    Jakiś czas później:
    Ocierasz pot z czoła, a uśmiechnięci klienci odchodzą w kierunku zachodzącego słońca.

    2. Młodszy specjalista ds. organizacji szkoleń kulinarnych

    Latasz za starszym i robisz co możesz żeby nie zszedł na zawał bo będziesz musiał/a to wszytko zrobić sam/a.

    Brzmi jak praca marzeń? Uwielbiasz kulinaria, gotowanie i jedzenie? Komunikujesz się po angielsku?
    CV i List Motywacyjny (z zaznaczeniem stanowiska) ślij na praca@instytut-sztuki-kulinarnej.pl

    3. Chcesz zostać asystentem szkoleń kulinarnych?

    Jeżeli nie straszne Ci zmywanie garów, odrywanie zaschniętego dżemu z sufitu, bezbłędne odróżnianie wszystkich przypraw świata z zamkniętymi oczami, a dodatkowo lubisz jeść i  interesujesz się kulinariami – pisz śmiało. Poszukujemy osób do asystowania w warsztatach kulinarnych, czyli osób twardych, wytrwałych, lubiących kontakt z ludźmi, o sympatycznej aparycji, niekoniecznie posiadających doświadczenie. W zamian oferujemy dorywczą pracę, z elastycznym grafikiem, w miłej atmosferze z możliwością rozwijania swoich kulinarnych pasji.

    Jeżeli nie boisz się wyzwań, podeślij nam swoje CV i krótki list motywacyjny na adres: praca@instytut-sztuki-kulinarnej.pl

    Zapraszamy do współpracy szefów kuchni, specjalistów kuchni świata i pasjonatów kulinarnych!

    Jeśli czujesz, że Instytut jest miejscem dla Ciebie, chciałbyś podzielić się swoją profesjonalną wiedzą jako trener kulinarny bądź dołączyć do naszego zespołu w innej formule napisz do nas na praca@instytut-sztuki-kulinarnej.pl