2020-08-29 KURS CUKIERNICZY: BEZY I MAKARONIKI - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • KURS CUKIERNICZY: BEZY I MAKARONIKI

   

   

   

   

  Kurs, dzięki któremu bezy i makaroniki przestaną być dla Was nieosiągalnym cukierniczym wyzwaniem. Nasza trenerka nauczy Was, jak samodzielnie przygotować idealne kolorowe makaroniki – okrągłe, z charakterystyczna falbanką, kruche z zewnątrz i miękkie w środku. Poznacie też tajniki udanej bezy i dowiecie się, czym różni się beza francuska od włoskiej. Pod okiem mistrzyni cukiernictwa, Kingi Filipowicz, przygotujecie pyszny tort Pavlowa w nowej, kawowej odsłonie z kajmakowym kremem, zrobicie makaroniki z malinowym i cytrynowym kremem.
  Szkolenie poprowadzi Kinga Filipowicz – trenerka z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów cukierniczych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dba nie tylko o fantastyczny smak swoich deserów, ale również o ich perfekcyjny wygląd. Absolwentka szkoleń w elitarnej Akademii Le Cordon Bleu w Paryżu, między innymi tych o makaronikach, cieście francuskim, drożdżowych wypiekach i tartach. Autorka bloga Co na deser? – kopalni pomysłów na pyszne i efektownie prezentujące się słodkości.

   

  MIEJSCE Instytut Sztuki Kulinarnej, budynek „Skład bananów”, ul. Postępu 5, Warszawa
  TERMIN 29 sierpnia 2020 r., sobota, godz. 10:00
  CZAS TRWANIA 4 h
  GRUPA 8-12 osób
  W PROGRAMIE
  • Pavlowa (Pawłowa) cappucino z kremem kajmakowym
  • Makaroniki z kremem cytrynowym i malinowym
  • Cena:
   • 340,00 PLN