2020-08-02 Kurs cukierniczy: monoporcje cz. 2 - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • KURS CUKIERNICZY: MONORPOCJE CZ. 2

  Podczas tego szkolenia zostaną wykończone i udekorowane monoporcje z dnia poprzedniego.
  Szkolenie poprowadzi Kinga Filipowicz – trenerka z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów cukierniczych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dba nie tylko o fantastyczny smak swoich deserów, ale również o ich perfekcyjny wygląd. Absolwentka szkoleń w elitarnej Akademii Le Cordon Bleu w Paryżu, między innymi tych o makaronikach, cieście francuskim, drożdżowych wypiekach i tartach. Autorka bloga Co na deser? – kopalni pomysłów na pyszne i efektownie prezentujące się słodkości.
  UWAGA
  Informujemy, że jesteśmy w pełni przygotowani na przeprowadzenie szkolenia zgodnie z wymogami wprowadzonymi przez rząd w walce z koronawirusem i zapewnienie najwyższych standardów oraz bezpieczeństwa podczas kursu. W związku z tym program szkolenia może ulec kosmetycznym zmianom. Nie wpłyną one jednak na jakość oraz czas trwania kursu.

   

  MIEJSCE Instytut Sztuki Kulinarnej, budynek „Skład bananów”, ul. Postępu 5, Warszawa
  TERMIN 2 sierpnia 2020 r., niedziela, godz. 15:00
  CZAS TRWANIA 4 h
  GRUPA 8-12 osób
  W PROGRAMIE
  • Deser na talerzu – czekoladowy fondant z kremem z owoców leśnych i dekoracją z wykorzystaniem elementów kuchni molekularnej – wykończenie
  • Kokosowy mus z mango z białą polewą lustrzaną – wykończenie
  • Mus czekoladowy z porzeczką i polewa lustrzaną na bazie ciemnej czekolady – wykończenie
  • Cena:
   • 320,00 PLN