2019-09-07 Kurs cukierniczy: makaroniki - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • KURS CUKIERNICZY: MAKARONIKI

  Absolutnie urocze, pełne wdzięku, smaku i… piekielnie trudne. Ale nie z naszą mistrzynią Kingą Filipowicz! Trenerka odkryje przed Wami sekrety tych słodkich ciasteczek, abyście mogli bez problemu wykonać je w domu. Idealnie okrągłe, z charakterystyczna falbanką, kruche z zewnątrz i miękkie w środku. Podczas szkolenia upieczemy makaroniki na bazie dwóch rodzajów podstawy: klasycznej migdałowej oraz pistacjowej. Całość wykończymy niebanalnymi kremami, tak aby każdy Uczestnik zabrał pudełko łakoci do domu!
  Szkolenie poprowadzi Kinga Filipowicz – trenerka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kursów cukierniczych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dba nie tylko o fantastyczny smak swoich deserów, ale również o ich perfekcyjny wygląd. Absolwentka szkoleń w elitarnej Akademii Le Cordon Bleu w Paryżu, między innymi tych o makaronikach, cieście francuskim, drożdżowych wypiekach i tartach. Autorka bloga Co na deser? – kopalni pomysłów na pyszne i efektownie prezentujące się słodkości.

  MIEJSCE Instytut Sztuki Kulinarnej (budynek Skład bananów), ul. Postępu 5, Warszawa
  TERMIN 7 września 2019 r., sobota, godz. 10:00
  CZAS TRWANIA 4 h
  GRUPA 8-12 osób
  W PROGRAMIE
  • Makaroniki klasyczne (na bazie migdałów) z kremem cytrynowym
  • Makaroniki pistacjowe z czekoladowym ganache
  • Uwaga! Każdy Uczestnik zabiera pudełko własnoręcznie przygotowanych makaroników!
  • Cena:
   • 250,00 PLN