2019-04-09 KURS KUCHNI WEGAŃSKIEJ: WIELKANOC NOWOŚĆ! - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • KURS KUCHNI WEGAŃSKIEJ: WIELKANOC

  Wielkanocny stół wciąż jeszcze kojarzy Ci się tylko z jajkami, żurkiem z kiełbasą i pasztetem? Nie wyobrażasz sobie świętowania bez mięsnych potraw?   Podczas warsztatów pokażemy Ci, jak przygotować tradycyjne świąteczne dania w całkowicie wegańskim stylu! Warto urozmaicić sobie ten wyjątkowy czas, próbując apetycznych  przysmaków w odmienionej formie.

  Wegańska kiełbasa, żurek, majonez bez cholesterolu, przepyszny gryczany pasztet oraz obłędny mazurek bez cukru i mąki zadowolą nie tylko największych łasuchów, ale również wszystkich dbających o linię. Postaw na wegańskie Święta dostarczając swojemu organizmowi zdrowych tłuszczów, minerałów i witamin! 🙂

  Szkolenie prowadzi Zuzanna Łyczkowska – Coach, ekspert zdrowia, trener ale przede wszystkim spełniona kobieta. Wielka pasjonatka jedzenia, zdrowego stylu życia i sportu , zarażająca pozytywną energią i motywacją do działania. Od kilku lat sztuka kulinarna pochłonęła ją bez reszty. Sens odnalazła w tworzeniu zdrowych, wegańskich deserów, wyznaczając trend, że słodkie nie znaczy zawsze niezdrowe. Pasję przekształciła w pracę jeżdżąc po świecie, podpatrując i pracując z ludźmi którzy mogą przed nią odkryć wiele tajników kuchni vege. Jest niepoprawną optymistką – nawet z trudnych sytuacji potrafi wyciągnąć coś dobrego, bo tylko one kształtują nasz charakter. Bierze z życia jak najwięcej, żyje tym co jest tu i teraz, a jej motto życiowe to: „Przestań mówić, zacznij działać”!

  Kurs może być zrealizowany w ramach pakietu Vege Master.

  MIEJSCE „Skład bananów”, ul. Postępu 5, Warszawa
  TERMIN 9 kwietnia 2019 r., wtorek, godz. 18:30
  CZAS TRWANIA 4-5 h
  GRUPA 8-16 osób
  W PROGRAMIE
  • Sałatka warzywna z własnoręcznie przygotowanym wegańskim majonezem
  • Pasztet gryczany z pieczonych warzyw
  • Żurek wegański podawany z puree ziemniaczanym i zrumienioną cebulką
  • Wegańska Kiełbasa podawana z chrzanem i musztardą
  • Świąteczny mazurek orzechowy bez mąki, cukru i nabiału
  • Cena:
   • 270,00 PLN