2019-03-27 KURS GOTOWANIA Z DARIĄ ŁADOCHĄ: DLACZEGO DIETY NAS OSZUKUJĄ NOWE MENU - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • KURS GOTOWANIA Z DARIĄ ŁADOCHĄ: DLACZEGO DIETY NAS OSZUKUJĄ

  Dlaczego diety nie działają? Dlaczego przechodząc z jednego systemu żywienia na drugi nie odczuwa się różnicy? Która dieta jest właściwa dla mnie? Dlaczego już tyle diet powstało?
  Jeśli zadaliście sobie choć raz jedno z tych pytań to ten warsztat jest dokładnie dla Was. Dotyczy indywidualnego podejścia do tematu żywienia uwzględniając obecne nawyki żywieniowe i te, którym chcielibyście poświęcić szczególną uwagę. To warsztat motywujący do zmiany. To początek procesu, który może zmienić wszystkie zasady, które dotychczas towarzyszyły Wam 5 razy każdego dnia, a z których nie do końca byliście zadowoleni. Budząc świadomość składników na własnym talerzu, obudzicie uwagę w innych obszarach życia. I tak naprawdę odpowiedź na pytanie o właściwą dietę dla każdego z Was jest oczywista. Zapraszamy Was na rozwiązanie zagadki.

  Kurs poprowadzi Daria Ładocha – doświadczona trenerka kuchni tajskiej, specjalistka od zdrowej żywności i diet, dziennikarka kulinarna, coach zdrowia. Autorka książek kulinarnych „W mojej tajskiej kuchni”, „Kuchnia dla zapracowanych kobiet i mężczyzn” oraz „Gotuj zdrowo dla dzieci”. Prowadząca programy w TVN oraz Kuchni+. Zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy” oraz promotorka nowoczesnej kuchni w kampanii reklamowej sieci sklepów Lidl. Swoją wiedzą dzieli się również na swoich blogach „Mamałyga” oraz „One more thai”. Prywatnie zaś to szalenie otwarta osoba z niesamowitą charyzmą, która swoją pasją zaraża każdego, kto ma z nią do czynienia.

  UWAGA! Szkolenie odbędzie się w nowej siedzibie przy ul. Postępu 5!

  MIEJSCE Instytut Sztuki Kulinarnej, ul. Postępu 5, Warszawa (budynek Skład Bananów)
  TERMIN 27 marca 2019 r, środa, godz. 18:30
  CZAS TRWANIA 4-5 h
  GRUPA 8-16 osób
  W PROGRAMIE
  • krem z cukinii z kozim serem, miętą i prażonymi migdałami
  • stir fry z brokułami, musztardą francuską i orzechami pekan
  • krewetki na ciepło duszone ze szpinakiem i chorizo
  • sałatka z przegrzebkami i śliwkami na ciepło
  • melon w porto z imbirem
  • Cena:
   • 350,00 PLN