2018-12-01 Rodzinne warsztaty mikołajkowe: edycja specjalna NOWOŚĆ! - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • RODZINNE WARSZTATY MIKOŁAJKOWE: EDYCJA SPECJALNA

  Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju rodzinne warsztaty mikołajkowe, podczas których w iście świątecznym nastroju ozdobimy pyszne i pachnące pierniczki. Kolorowe lukry, mieniące się kolorami posypki, brokat, dużo śmiechu i fantastyczna atmosfera, którą razem stworzymy. Pokażemy Wam jak możecie ozdobić słodkości, ale zostawimy też miejsce na Waszą wyobraźnię. Na samym końcu zapakujemy pierniczki w ozdobne folijki i zabierzecie je do domu. Będą najmilszym wspomnieniem wspólnie spędzonych Mikołajek, ozdobą na choinkę lub po prostu, pysznym smakołykiem.
  Szkolenie poprowadzi Ewa Otceten – artystka, instruktorka plastyczna, organizatorka imprez. Uwielbia pracę z dziećmi i ma w tym wielkie doświadczenie. Na co dzień prowadzi zajęcia plastyczne dla dzieci w różnych warszawskich placówkach. Ma wiele zainteresowań artystycznych, między innymi wykonywanie miniatur w skali 1:12. Bardzo lubi gotować i eksperymentować kulinarnie. Jej ogromna charyzma sprawia, że warsztaty z Ewą to czysta przyjemność!
  Podczas zapisów bardzo prosimy o podanie imienia rodzica i dziecka (cena dotyczy rodzica+dziecka).

  MIEJSCE Instytut Sztuki Kulinarnej, ul. Postępu 5, Warszawa (budynek Skład Bananów)
  TERMIN 1 grudnia 2018 r., sobota, godz. 15:00
  CZAS TRWANIA 1,5 h
  GRUPA 15 dorosłych + 15 dzieci
  W PROGRAMIE
  • dekorowanie pierniczków
  • pakowanie ich w ozdobne folijki
  • Cena:
   • 100,00 PLN