2018-04-16 KUCHNIA WEGAŃSKA Z TAPIM SHARMA NOWOŚĆ! - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • KUCHNIA WEGAŃSKA Z TAPIM SHARMA

  Charyzmatyczny, szalony, przezabawny Tapi Sharma znowu zaskakuje! Zapraszamy na wyśmienity kurs kuchni wegańskiej z orientalnym akcentem w iście autorskiej odsłonie! Ulubione dania ulubionego trenera, kucharza i restauratora. Najsmaczniejsze dania okraszone opowieściami z pundżabskiego rodzinnego domu Tapiego. Oryginalne smaki i aromaty, moc przypraw i jak zwykle niezastąpiona osobowość prowadzącego. Nie może Was zabraknąć!
  Szkolenie poprowadzi Tapinder Sharma – hindus z Punjab, restaurator, właściciel sieci restauracji indyjskich Ganesh, wegetarianin i pasjonat zdrowej, odpowiednio skomponowanej i naprawdę nieźle doprawionej kuchni. Prywatnie fantastyczny, otwarty, pełen charyzmy i pasji prowadzący, który podczas kursu przekaże Wam nie tylko ogromną wiedzę na temat swojej rodzimej kuchni, ale wprowadzi Was w niesamowity świat kultury indyjskiej.

  MIEJSCE Instytut Sztuki Kulinarnej, ul. Postępu 5, Warszawa (budynek Skład Bananów)
  TERMIN 16 kwietnia 2018 r., poniedziałek, godz. 18:30
  CZAS TRWANIA 4-5 h
  GRUPA 8-16 osób
  W PROGRAMIE Vegetable Tikki – kotleciki warzywne
  Mango Cashew Pulao – ryż z mango i orzechami nerkowca
  Bakłażan w sosie orzechowym
  Vegan bowl- orientalny talerz rozmaitości
  Cukinia na słodko
  • Cena:
   • 220,00 PLN