2018-03-10 KURS KUCHNI WEGAŃSKIEJ: KUCHNIE ŚWIATA - Instytut Sztuki Kulinarnej - kursy gotowania, warsztaty kulinarne, lekcje gotowania, kursy sushi.

Nasze inicjatywy:

Znajdź nas:

Instytut Sztuki Kulinarnej
Postępu 5
02-676 Warszawa
Tel.: 22 299 29 64
Gsm: 660 976 792

 • Zapisz się do naszego newslettera

 • KURS KUCHNI WEGAŃSKIEJ: KUCHNIE ŚWIATA

  Z powodów moralnych, zdrowotnych, czy też z czystej ciekawości – dieta oparta na eliminacji tak potężnej grupy składników, jaką są produkty pochodzenia zwierzęcego, zdecydowanie motywuje do kreatywności. Dzięki temu mamy do czynienia z jednym z najciekawszych i najzdrowszych trendów kulinarnych! Bogactwo superfoods, oryginalnych zamienników popularnych produktów odzwierzęcych oraz ukłon w stronę lokalnych i sezonowych warzyw i owoców to kwintesencja kuchni wegańskiej.

   

  Kursanci przygotują zestaw dań bazujących na tradycjach kulinarnych pochodzących z różnych zakątków świata. To pozwoli im przekonać się, że kuchnia wege z powodzeniem odnajduje się w prawie każdej kulturze, doskonale zachowując jej wyjątkowy charakter. Część praktyczną wzbogaci potężna dawka wiedzy o mądrym i świadomym żywieniu oraz inspirujące dyskusje przy okazji degustacji przygotowanych pyszności.

   

  Przewodniczką w tej wyprawie będzie Anna Kalaji – iberystka, autorka i podróżniczka niestrudzenie poszukująca nowych kulinarnych skarbów. Zasięg jej kuchennych specjalizacji rozciąga się od Gibraltaru po Bliski Wschód i od tradycji po nowoczesne trendy. Jej kursy to niedostępna nigdzie indziej wiedza i kopalnia inspiracji!

  MIEJSCE Instytut Sztuki Kulinarnej, ul. Postępu 5, Warszawa (budynek Skład Bananów)
  TERMIN 10 marca 2018 r, sobota, godz. 11:30
  CZAS TRWANIA 4-5 h
  GRUPA 8-16 osób
  W PROGRAMIE Guacamole z chia i pomidorami podawane z chipsami z sumakiem
  Jebrah z ryżem, zieloną soczewicą i czarnuszką
  Wegański udon
  Roti z ziemnikami i waarzywami z dodatkiem curry
  Hiszpański blok kokosowy z suszoną żurawiną w polewie kakaowej
  • Cena:
   • 270,00 PLN